Links with less ads
Temple Owls - Tulsa Golden Hurricane 18:00
Xavier Musketeers - Georgetown Hoyas 18:00
Valladolid - Levante 18:00
Fenerbahçe Beko - Maccabi Tel Aviv 18:00
Crystal Palace - West Ham 18:00
Newcastle United - Leeds United 18:00
AS Eupen - Royal Antwerp FC 17:45
Erzgebirge Aue - FC Würzburger Kickers 17:30
Aris Thessaloniki - Larissa 17:30
BC Khimki Moscow - FC Bayern München 17:00
Ball State Cardinals - Kent State Golden Flashes 16:38
Anadolu Efes - KK Crvena Zvezda Belgrad 16:00
Pronin, Oleg - Burov, Sergey 18:00
Alcorcón - Albacete Balompié 18:00
OV Helsingborg - Önnereds HK 18:00
Minchenkov, Mihail - Klavdenkov, Aleksandr 17:45
Paris-Levallois - Dolomiti Energia Trento 17:45
PEC Zwolle - Heracles Almelo 17:45
Waasland-Beveren - KV Mechelen 17:45
AS Eupen - Royal Antwerp FC 17:45
Sturm Graz - Hartberg 17:30
Admira - Austria Wien 17:30
VEF Riga - Peristeri 17:30
TÜRK Telekom - Igokea 17:30
Limoges CSP - Hapoel Jerusalem 17:30
BC Rytas Vilnius - Strasbourg 17:30
Zemit, Igor - Pronin, Oleg 17:00
Fenerbahce Opet Istanbul (W) - Nantes Volley (W) 17:00
UCAM Murcia - BAXI Manresa 17:00
Campo Mourão - Unifacisa 17:00
Bourgue, M/Pouille, L - Eysseric, J/Furness, E 16:55
Burov, Sergey - Balakin, Dmitry 16:30
Temple Owls - Tulsa Golden Hurricane 18:00
Xavier Musketeers - Georgetown Hoyas 18:00
Valladolid - Levante 18:00
Fenerbahçe Beko - Maccabi Tel Aviv 18:00
Crystal Palace - West Ham 18:00
Newcastle United - Leeds United 18:00
Erzgebirge Aue - FC Würzburger Kickers 17:30
Aris Thessaloniki - Larissa 17:30
BC Khimki Moscow - FC Bayern München 17:00
Ball State Cardinals - Kent State Golden Flashes 16:38
Anadolu Efes - KK Crvena Zvezda Belgrad 16:00
FC Emmen - PSV Eindhoven 19:00
Bournemouth - Crawley Town 19:00
Uganda - Morocco 19:00
Togo - Rwanda 19:00
Ice Tigers Nürnberg - Augsburger Panther 18:30
Temple Owls - Tulsa Golden Hurricane 18:00
OV Helsingborg - Önnereds HK 18:00
Växjö Lakers HC - Örebro HK 18:00
Djurgårdens IF - HV 71 18:00
Brynäs IF - Linköpings HC 18:00
Fenerbahçe Beko - Maccabi Tel Aviv 18:00
Valladolid - Levante 18:00
Alcorcón - Albacete Balompié 18:00
Beitar Jerusalem - Hapoel Tel Aviv 18:00
FSV Zwickau - MSV Duisburg 18:00
SV Wehen Wiesbaden - FC Viktoria Köln 1904 18:00
Waldhof Mannheim - Dynamo Dresden 18:00
1. FC Kaiserslautern - SV Türkgücü-Ataspor München 18:00
Bayern München II - SC Verl 18:00
Valenciennes - Paris FC 18:00
Newcastle United - Leeds United 18:00
Crystal Palace - West Ham 18:00
Paris-Levallois - Dolomiti Energia Trento 17:45
FC Argeş - FCSB 17:45
Hapoel Haifa - Maccabi Petach Tikva 17:45
Waasland-Beveren - KV Mechelen 17:45
AS Eupen - Royal Antwerp FC 17:45
PEC Zwolle - Heracles Almelo 17:45
VEF Riga - Peristeri 17:30
TÜRK Telekom - Igokea 17:30
BC Rytas Vilnius - Strasbourg 17:30
Limoges CSP - Hapoel Jerusalem 17:30
Aris Thessaloniki - Larissa 17:30
Erzgebirge Aue - FC Würzburger Kickers 17:30
Sturm Graz - Hartberg 17:30
Admira - Austria Wien 17:30
Fenerbahce Opet Istanbul (W) - Nantes Volley (W) 17:00
Lindemans Aalst - Fenerbahçe 17:00
UCAM Murcia - BAXI Manresa 17:00
BC Khimki Moscow - FC Bayern München 17:00
Campo Mourão - Unifacisa 17:00
Ball State Cardinals - Kent State Golden Flashes 16:38
IF Malmö Redhawks - Färjestads BK 16:00
Anadolu Efes - KK Crvena Zvezda Belgrad 16:00
Lokomotiva Zagreb - Šibenik 16:00
Temple Owls - Tulsa Golden Hurricane 18:00
Temple Owls - Tulsa Golden Hurricane 18:00
OV Helsingborg - Önnereds HK 18:00
OV Helsingborg - Önnereds HK 18:00
Växjö Lakers HC - Örebro HK 18:00
Växjö Lakers HC - Örebro HK 18:00
Djurgårdens IF - HV 71 18:00
Djurgårdens IF - HV 71 18:00
Brynäs IF - Linköpings HC 18:00
Brynäs IF - Linköpings HC 18:00
Fenerbahçe Beko - Maccabi Tel Aviv 18:00
Fenerbahçe Beko - Maccabi Tel Aviv 18:00
Valladolid - Levante 18:00
Valladolid - Levante 18:00
Alcorcón - Albacete Balompié 18:00
Alcorcón - Albacete Balompié 18:00
Beitar Jerusalem - Hapoel Tel Aviv 18:00
Beitar Jerusalem - Hapoel Tel Aviv 18:00
FSV Zwickau - MSV Duisburg 18:00
FSV Zwickau - MSV Duisburg 18:00
SV Wehen Wiesbaden - FC Viktoria Köln 1904 18:00
SV Wehen Wiesbaden - FC Viktoria Köln 1904 18:00
Waldhof Mannheim - Dynamo Dresden 18:00
Waldhof Mannheim - Dynamo Dresden 18:00
1. FC Kaiserslautern - SV Türkgücü-Ataspor München 18:00
1. FC Kaiserslautern - SV Türkgücü-Ataspor München 18:00
Bayern München II - SC Verl 18:00
Bayern München II - SC Verl 18:00
Valenciennes - Paris FC 18:00
Valenciennes - Paris FC 18:00
Newcastle United - Leeds United 18:00
Newcastle United - Leeds United 18:00
Crystal Palace - West Ham 18:00
Crystal Palace - West Ham 18:00
Paris-Levallois - Dolomiti Energia Trento 17:45
Paris-Levallois - Dolomiti Energia Trento 17:45
FC Argeş - FCSB 17:45
FC Argeş - FCSB 17:45
Hapoel Haifa - Maccabi Petach Tikva 17:45
Hapoel Haifa - Maccabi Petach Tikva 17:45
Waasland-Beveren - KV Mechelen 17:45
Waasland-Beveren - KV Mechelen 17:45
AS Eupen - Royal Antwerp FC 17:45
AS Eupen - Royal Antwerp FC 17:45
PEC Zwolle - Heracles Almelo 17:45
PEC Zwolle - Heracles Almelo 17:45
VEF Riga - Peristeri 17:30
VEF Riga - Peristeri 17:30
TÜRK Telekom - Igokea 17:30
TÜRK Telekom - Igokea 17:30
BC Rytas Vilnius - Strasbourg 17:30
BC Rytas Vilnius - Strasbourg 17:30
Limoges CSP - Hapoel Jerusalem 17:30
Limoges CSP - Hapoel Jerusalem 17:30
Aris Thessaloniki - Larissa 17:30
Aris Thessaloniki - Larissa 17:30
Erzgebirge Aue - FC Würzburger Kickers 17:30
Erzgebirge Aue - FC Würzburger Kickers 17:30
Sturm Graz - Hartberg 17:30
Sturm Graz - Hartberg 17:30
Admira - Austria Wien 17:30
Admira - Austria Wien 17:30
Fenerbahce Opet Istanbul (W) - Nantes Volley (W) 17:00
Fenerbahce Opet Istanbul (W) - Nantes Volley (W) 17:00
Lindemans Aalst - Fenerbahçe 17:00
Lindemans Aalst - Fenerbahçe 17:00
UCAM Murcia - BAXI Manresa 17:00
UCAM Murcia - BAXI Manresa 17:00
BC Khimki Moscow - FC Bayern München 17:00
BC Khimki Moscow - FC Bayern München 17:00
Campo Mourão - Unifacisa 17:00
Campo Mourão - Unifacisa 17:00
Ball State Cardinals - Kent State Golden Flashes 16:38
Ball State Cardinals - Kent State Golden Flashes 16:38
IF Malmö Redhawks - Färjestads BK 16:00
IF Malmö Redhawks - Färjestads BK 16:00
Anadolu Efes - KK Crvena Zvezda Belgrad 16:00
Anadolu Efes - KK Crvena Zvezda Belgrad 16:00
Lokomotiva Zagreb - Šibenik 16:00
Lokomotiva Zagreb - Šibenik 16:00
Newcastle United - Leeds United 18:00
Crystal Palace - West Ham 18:00
Waasland-Beveren - KV Mechelen 17:45
AS Eupen - Royal Antwerp FC 17:45
Aris Thessaloniki - Larissa 17:30
Crystal Palace - West Ham 18:00
Newcastle United - Leeds United 18:00
Fenerbahçe Beko - Maccabi Tel Aviv 18:00
Aris Thessaloniki - Larissa 17:30
FC Emmen - PSV Eindhoven 19:00
Bournemouth - Crawley Town 19:00
Uganda - Morocco 19:00
Togo - Rwanda 19:00
Ice Tigers Nürnberg - Augsburger Panther 18:30
Temple Owls - Tulsa Golden Hurricane 18:00
OV Helsingborg - Önnereds HK 18:00
Växjö Lakers HC - Örebro HK 18:00
Djurgårdens IF - HV 71 18:00
Brynäs IF - Linköpings HC 18:00
Fenerbahçe Beko - Maccabi Tel Aviv 18:00
Valladolid - Levante 18:00
Alcorcón - Albacete Balompié 18:00
Beitar Jerusalem - Hapoel Tel Aviv 18:00
FSV Zwickau - MSV Duisburg 18:00
SV Wehen Wiesbaden - FC Viktoria Köln 1904 18:00
Waldhof Mannheim - Dynamo Dresden 18:00
1. FC Kaiserslautern - SV Türkgücü-Ataspor München 18:00
Bayern München II - SC Verl 18:00
Valenciennes - Paris FC 18:00
Newcastle United - Leeds United 18:00
Crystal Palace - West Ham 18:00
Paris-Levallois - Dolomiti Energia Trento 17:45
FC Argeş - FCSB 17:45
Hapoel Haifa - Maccabi Petach Tikva 17:45
Waasland-Beveren - KV Mechelen 17:45
AS Eupen - Royal Antwerp FC 17:45
SC FC Voluntari SA - Universitatea Craiova 15:30
PEC Zwolle - Heracles Almelo 17:45
VEF Riga - Peristeri 17:30
TÜRK Telekom - Igokea 17:30
BC Rytas Vilnius - Strasbourg 17:30
Limoges CSP - Hapoel Jerusalem 17:30
Aris Thessaloniki - Larissa 17:30
Erzgebirge Aue - FC Würzburger Kickers 17:30
Sturm Graz - Hartberg 17:30
Admira - Austria Wien 17:30
Fenerbahce Opet Istanbul (W) - Nantes Volley (W) 17:00
Lindemans Aalst - Fenerbahçe 17:00
UCAM Murcia - BAXI Manresa 17:00
BC Khimki Moscow - FC Bayern München 17:00
Campo Mourão - Unifacisa 17:00
Ball State Cardinals - Kent State Golden Flashes 16:38
IF Malmö Redhawks - Färjestads BK 16:00
Anadolu Efes - KK Crvena Zvezda Belgrad 16:00
Lokomotiva Zagreb - Šibenik 16:00
SC FC Voluntari SA - Universitatea Craiova 15:30
SC FC Voluntari SA - Universitatea Craiova 15:30
SC FC Voluntari SA - Universitatea Craiova 15:30
Today is 2021-01-26, we have 226 links. Last update UTC = 236 seconds ago. all times UTC

Watch free sport streams

ATDHE.ru is a free sport streaming website, like ATDHE.tv or ATDHE.net used to be before the USA seized/stole their domains. Atdhe.tv is a minimalistic sport stream website, which means that from our homepage you are are just one click away from flash streaming (unfortunately if you are an UK or a US visitor, you are banned from using Atdhe, we apologise, but we no longer support visitors neither from UK nor the USA).

Just choose the stream you wish to watch and click on it. If it does not work, try another one. Atdhe.tv is a sport stream aggregator, so usually more links are added for the same event. That means that no streams are hosted on this website, never were and never will be. Sometimes there are stream links that require additional software to work.

ATDHE was recently improved and we're working on further improvements for the future. If you enjoy using ATDHE, please use the share buttons above (Facebook Like, Google +1, Twitter etc). If you think that some of the links here violate your rights, please contact the provider of the stream and contact us at . We take DMCA seriously! We will be also be happy for your feedback. We kindly ask you: DO NOT ADD SPORT STREAMS THAT ARE NOT AVAILABLE FOR FREE! If you add pirated streams we WILL give your IP address to authorities like FBI, Interpol and others, who protect our economy, future, jobs and old/new world order.