Streams with less annoying ads
Kalmar FF - Mjällby AIF 15:30
Austria Wien - WSG Swarovski Tirol 15:00
Basel - FC Sion 14:30
Odense BK - FC Copenhagen 16:00
Universitatea Craiova - FC Botoşani 16:15
Västerås SK FK - Landskrona BoIS 15:00
Cusco FC - Alianza Universidad 16:00
Wolfsberger AC - Sturm Graz 15:00
Bohemians 1905 - Viktoria Plzeň 17:00
Servette - Lugano 14:30
Vejle Boldklub - Brøndby IF 14:00
Red Bull Salzburg - Ried 15:00
Farense - Santa Clara 14:30
Arouca - Rio Ave 16:00
FC Rostov - Zenit St Petersburg 17:00
Farense - Santa Clara 14:30
AA Gent - Beerschot 16:30
Austria Wien - WSG Swarovski Tirol 15:00
Red Bull Salzburg - Ried 15:00
Östersunds FK - Hammarby IF 15:30
Bohemians 1905 - Viktoria Plzeň 17:00
Defensa y Justicia - Gimnasia La Plata 16:30
Cusco FC - Alianza Universidad 16:00
Maccabi Petach Tikva - Hapoel Tel Aviv 17:30
Västerås SK FK - Landskrona BoIS 15:00
Odense BK - FC Copenhagen 16:00
FC Slutsk - Dinamo Minsk 15:45
Red Bull Salzburg - Ried 15:00
Ural - FC Olimpiyets Nizhny Novgorod 14:30
Falkenbergs FF - Norrby IF 15:00
Huachipato - Union La Calera 15:00
FC Slutsk - Dinamo Minsk 15:45
Domžale - Tabor Sezana 15:00
Žalgiris Vilnius - FK Panevezys 16:00
Aberdeen - Dundee United 14:00
Baník Ostrava - FC Fastav Zlín 14:00
Hajduk Split - Šibenik 16:55
AA Gent - Beerschot 16:30
Farense - Santa Clara 14:30
Arouca - Rio Ave 16:00
FC Krasnodar - Khimki 17:00
Västerås SK FK - Landskrona BoIS 15:00
Motherwell - Hibernian 15:30
Palestino - Unión Española 17:30
Aberdeen - Dundee United 14:00
Montevideo City Torque - Liverpool FC Montevideo 15:45
Deportivo Toluca FC - Tigres UANL 17:00
Zulte Waregem - Standard de Liège 14:00
Wolfsberger AC - Sturm Graz 15:00
Östersunds FK - Hammarby IF 15:30
Casa Pia - Vitoria Guimarães 17:00
Motherwell - Hibernian 15:30
Domžale - Tabor Sezana 15:00
FC Krasnodar - Khimki 17:00
Servette - Lugano 14:30
Defensa y Justicia - Gimnasia La Plata 16:30
Brest - Mallorca 16:30
Servette - Lugano 14:30
Cracovia Kraków - Śląsk Wrocław 15:30
Defensa y Justicia - Gimnasia La Plata 16:30
Cracovia Kraków - Śląsk Wrocław 15:30
Ural - FC Olimpiyets Nizhny Novgorod 14:30
Motherwell - Hibernian 15:30
Baník Ostrava - FC Fastav Zlín 14:00
Universitatea Craiova - FC Botoşani 16:15
Odense BK - FC Copenhagen 16:00
Cracovia Kraków - Śląsk Wrocław 15:30
Cusco FC - Alianza Universidad 16:00
Montevideo City Torque - Liverpool FC Montevideo 15:45
Maccabi Petach Tikva - Hapoel Tel Aviv 17:30
Falkenbergs FF - Norrby IF 15:00
Huachipato - Union La Calera 15:00
Kalmar FF - Mjällby AIF 15:30
Casa Pia - Vitoria Guimarães 17:00
Huachipato - Union La Calera 15:00
Farense - Santa Clara 14:30
Austria Wien - WSG Swarovski Tirol 15:00
Servette - Lugano 14:30
Domžale - Tabor Sezana 15:00
Farense - Santa Clara 14:30
Universitatea Craiova - FC Botoşani 16:15
Wolfsberger AC - Sturm Graz 15:00
Austria Wien - WSG Swarovski Tirol 15:00
Västerås SK FK - Landskrona BoIS 15:00
Montevideo City Torque - Liverpool FC Montevideo 15:45
Casa Pia - Vitoria Guimarães 17:00
Motherwell - Hibernian 15:30
AA Gent - Beerschot 16:30
Basel - FC Sion 14:30
Västerås SK FK - Landskrona BoIS 15:00
Wolfsberger AC - Sturm Graz 15:00
Žalgiris Vilnius - FK Panevezys 16:00
Falkenbergs FF - Norrby IF 15:00
Deportivo Toluca FC - Tigres UANL 17:00
Wolfsberger AC - Sturm Graz 15:00
Arsenal - Chelsea 14:00
Montevideo City Torque - Liverpool FC Montevideo 15:45
Zulte Waregem - Standard de Liège 14:00
FC Rostov - Zenit St Petersburg 17:00
Defensa y Justicia - Gimnasia La Plata 16:30
Cracovia Kraków - Śląsk Wrocław 15:30
Östersunds FK - Hammarby IF 15:30
Palestino - Unión Española 17:30
Motherwell - Hibernian 15:30
Farense - Santa Clara 14:30
FC Slutsk - Dinamo Minsk 15:45
Bohemians 1905 - Viktoria Plzeň 17:00
Deportivo Toluca FC - Tigres UANL 17:00
Cusco FC - Alianza Universidad 16:00
Servette - Lugano 14:30
Ural - FC Olimpiyets Nizhny Novgorod 14:30
Basel - FC Sion 14:30
Montevideo City Torque - Liverpool FC Montevideo 15:45
Falkenbergs FF - Norrby IF 15:00
Deportivo Toluca FC - Tigres UANL 17:00
Östersunds FK - Hammarby IF 15:30
Domžale - Tabor Sezana 15:00
Red Bull Salzburg - Ried 15:00
Kalmar FF - Mjällby AIF 15:30
Brest - Mallorca 16:30
Universitatea Craiova - FC Botoşani 16:15
Slovácko - České Budějovice 14:00
Red Bull Salzburg - Ried 15:00
Kalmar FF - Mjällby AIF 15:30
Hajduk Split - Šibenik 16:55
Cadiz - UD Almeria 17:00
Motherwell - Hibernian 15:30
Ural - FC Olimpiyets Nizhny Novgorod 14:30
AA Gent - Beerschot 16:30
Defensa y Justicia - Gimnasia La Plata 16:30
Basel - FC Sion 14:30
Odense BK - FC Copenhagen 16:00
Servette - Lugano 14:30
Odense BK - FC Copenhagen 16:00
Falkenbergs FF - Norrby IF 15:00
FC Slutsk - Dinamo Minsk 15:45
Huachipato - Union La Calera 15:00
FC Slutsk - Dinamo Minsk 15:45
Bohemians 1905 - Viktoria Plzeň 17:00
Kalmar FF - Mjällby AIF 15:30
Arsenal - Chelsea 14:00
Ural - FC Olimpiyets Nizhny Novgorod 14:30
Austria Wien - WSG Swarovski Tirol 15:00
Cracovia Kraków - Śląsk Wrocław 15:30
Slovácko - České Budějovice 14:00
Östersunds FK - Hammarby IF 15:30
Cracovia Kraków - Śląsk Wrocław 15:30
all times GMT

Free soccer streams

Watch soccer (football) at ATDHE. There is a list of streams for soccer that ATDHE collects or that are added by users. For ATDHE football (US football) click on link above. If you do not find the stream here, try ATDHE section OTHER, or come later. Enjoy free streams and do not forget: you can help to spread ATDHE by clicking on share buttons like Google +1. Facebook like etc.